Imitacinis karas prieš Zuoką

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vilniaus regiono savivaldybių vadovai turi išties didelį galvos skausmą – VAATC susiruošė savivaldybėms kelti vartų mokestį, kad padengtų būsimos atliekų rūšiavimo gamyklos statybą. Nors Vilniaus regiono savivaldybės ir susivienijo, tačiau jų sprendimas vis vien bus niekinis, nes didžiąją dalį VAATC valdo Vilniaus miesto savivaldybė ir jai užtenka pasinaudoti Šalčininkų savivaldybės balsu, kad būtų priimti Vilniaus miestui reikalingi sprendimai.

Ukmergės rajono savivaldybei padidėtų iki 160,82 Lt/toną, antruoju –118,40 Lt/toną.  Pagal pirminę informaciją, 30 proc. būtų keliama sutarties kaina su vežėju, o kiti 70 proc. greičiausiai taptų nepakeliama našta dabartiniam operatoriui Econovus.

Per porą savaičių įvykę keltas merų susitikimų gal ir bus naudingi diskusijai, bet rezultato greičiausiai tai neduos. Pažymėtina, kad susitikimuose nedalyvauja Švenčionių rajono savivaldybės atstovai. Šios savivaldybės vadovas glaudžiai susijęs partiniais ryšiais su Vilniaus vicemeru Pinsku, kuris kuruoja atliekų klausimą Vilniaus savivaldybėje, tad neabejotinai galiu teigti, kad tai tik imitacinis karas prieš Zuoką.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.