SKANDALAS: už vairo galimai neblaivus Ukmergės meras!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Savaitgali įvyko tikrai neregėto masto sensacija Ukmergėje. Neblaivus prie vairo buvo čiuptas Ukmergės rajono meras A. Kopūstas. Stebėtis nebuvo kuo,  nes reidą vykdė ne Ukmergės rajono policijos komisariato (kuriam kasmet rajono savivaldybė iš biudžeto atseikėja solidžią sumą (2011 m. berods 100 000 Lt)), o ukmergiškių kolegos iš sostinės.

Nuoširdžiai džiaugiuosi tokiu pareigūnų darbu, nes buvo įrodytą, kad prieš įstatymą lygūs visi, nors net neabejoju, kad Ukmergės policijos komisariato vadovas sulaukė skambučio su galimu bandymu įtakoti pareigūnų veiksmus. Ar tai įvyko gali atsakyti tik STT pareigūnai.

Paskui sekę įvykiai, kai neva blaivumas dingo, visai nesenai išgelbėto nuo atleidimo A. Veličkos vadovaujamoje įstaigoje, stebinti nestebina. Kas gali paneigti šiuos sutapimus?

Išreiškiu viltį, kad nebus naudojamasi tarnybine padėtimi ir savivaldybės darbuotojai nevežios mero į ir iš darbo …

Komentaras Lietuvos rytui:

„Jei A.Kopūstas turi garbės ir orumo, jau pirmadienį turėtų atsistatydinti. O jei pats nesusipras to padaryti, mes jam padėsime.

Po naujausių įvykių – neteisėtai gautos pensijos už prarastą darbingumą ir vairavimo išgėrus – per daug jau suteptas jo munduras”, – vakar „Lietuvos rytui” sakė Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narys konservatorius Andrius Kalesnikas.

Visas straipsnis:

http://www.lrytas.lt/?data=20111128&id=akt28_a2111128&sk_id=99&view=2

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.