Šilumos cirkas. Informacinis karas tęsiasi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Šilumos cirkas ir tuo pačiu informacinis karas tarp Ukmergės rajono savivaldybės ir UAB „Miesto energija“  tęsiasi. Dar kartą tenka pastebėti, kad savivaldybė nesugeba tinkamai informuoti rajono gyventojų.

Labai paprastu ir manau, kad efektyviu keliu nuėjo, UAB „Miesto energija“ , kurios informacinį lapelį radau pakabintą laiptinėje. Mano manymu tokiu keliu turėjo ir savivaldybė pasukti, bei informuoti gyventojus, kad nuo dienos X iki dienos Y nebus tiekiamas karštas vanduo…

UAB „Miesto energija“ vartotojų dėmesiui !

Informuojame, kad 2010 m. birželio 18 d. apie 14.30 val. Ukmergės rajono savivaldybės atstovai G.Malčanovas, R.Jurgilaitis ir A.Šuminskas, padedant UAB „Butų ūkis“ (vadovas J.Rinkevičius) ir UAB „Izobara“ (vadovas J.Armanavičius) darbuotojams, savavališkai, nedalyvaujant antstolei, įsilaužė į UAB „Miesto energija“ katilinę Nr.3, sustabdė veikiantį katilą ir nutraukė karšto vandens tiekimą Pivonijos mikrorajono gyventojams.

UAB „Miesto energija“ teisinėmis priemonėmis sieks, kad karšto vandens tiekimas Jums būtų atnaujintas.

Pretenzijas dėl karšto vandens tiekimo nutraukimo galite reikšti ir patys per UAB „Miesto energija“ arba tiesiogiai Ukmergės rajono merui Algirdui Kopūstui tel.(8-340) 60300.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.